pl

czytaj więcej

Aktualności

Wakacje kamperem z dziećmi

2023-02-03

Dobra zabawa, słońce, las, ciepła woda – dzieciom niewiele trzeba do tego, aby letnie wakacje stały się niezapomnianym przeżyciem. Planując to, w jaki sposób spędzisz najbliższy urlop, postaw na coś niecodziennego, co zachwyci nie tylko Twoje pociechy, ale również i Twojego partnera. Wakacje kamperem to jedna z ciekawszych propozycji, na którą stawia obecnie coraz więcej osób. O czym warto pamiętać, wybierając się na taki urlop z dziećmi? Zachęcamy do lektury.

czytaj więcej

Gdzie jechać na wakacje kamperem?

2022-12-29

W ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszą się podróże kamperem po Polsce. Nic dziwnego, dają one niezależność, swobodę i dowolność w planowaniu trasy wycieczki, bez konieczności dostosowywania się do harmonogramu ustalonego przez biura podróży. Przemierzanie kraju w mobilnym domu to również świetna okazja, aby odpocząć, zrelaksować się, spędzić więcej czasu z rodziną lub przyjaciółmi, a także wzmocnić więzi z bliskimi. Wynajęcie kampera to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią zwiedzać nowe miejsca i chcą spędzić urlop w aktywny sposób. Zastanawiasz się, gdzie jechać na wakacje kamperem? Zapraszamy do lektury.

czytaj więcej

Czynności, które musisz wykonać, zanim ruszysz w trasę kamperem

2022-12-22

Osoby, które uwielbiają przygody, a także chcą spędzić swój urlop w sposób aktywny, powinny zdecydować się na podróż kamperem. Jest to nie tylko świetna okazja, aby odkryć wiele nowych miejsc i kultur, ale także czas na to, aby odpocząć oraz pobyć z rodziną i przyjaciółmi. Przed wyruszeniem w trasę kamperem warto jednak pamiętać o kilku ważnych czynnościach, jakie należy wykonać, aby podróż była bezpieczna i sprawiała wiele satysfakcji. Jakie to są czynności? Odpowiadamy poniżej.

czytaj więcej