pl

czytaj więcej

Najlepsze gadżety kempingowe

2023-02-10

Przenośne głośniki

Niezależnie od tego, czy chcesz zagłuszać swoje ulubione utwory, czy słuchać dźwięków natury, dobry zestaw przenośnych głośników jest niezbędny podczas każdego wyjazdu na kemping. Na rynku dostępnych jest wiele opcji, od wodoodpornych głośników Bluetooth po głośniki zasilane energią słoneczną, które mogą również ładować Twój telefon. Inwestycja w dobrą parę przenośnych głośników sprawi, że niezależnie od tego, gdzie się udasz, nigdy nie będziesz zbyt daleko od dobrej muzyki. 

Prysznic na baterie słoneczne

Jeśli chodzi o branie prysznica podczas biwaku, tradycyjne prysznice często nie spełniają swojej roli. Właśnie dlatego inwestycja w torbę na baterie słoneczne może być świetnym pomysłem. Prysznice solarne zazwyczaj wyposażone są w oddzielny kran i wężyk, dzięki czemu można je napełnić wodą i zawiesić w bezpośrednim świetle słonecznym na cały dzień, aby się rozgrzały. Ułatwia to życie tym, którzy nie mają dostępu do ciepłej wody, a mimo to chcą wziąć ciepły prysznic po całodziennej wędrówce! 

Latarnie akumulatorowe

Jeśli planujesz spędzać czas na zewnątrz po zmroku, posiadanie niezawodnego źródła światła jest niezbędne dla bezpieczeństwa i wygody. Ładowalne latarnie są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą nosić ze sobą ciężkich baterii lub martwić się, że podczas ich przygody na świeżym powietrzu zabraknie paliwa. Wiele latarni akumulatorowych pozwala również użytkownikom na wybór pomiędzy różnymi trybami oświetlenia (jak np. tryb słabego światła i tryb jasnego światła), co czyni je bardzo wszechstronnymi i wydajnymi, jeśli chodzi o zasilanie ciemnych przestrzeni w kamperze lub namiocie.     

Wycieczki kamperem to doskonały sposób na odkrywanie natury, a jednocześnie dostęp do nowoczesnych udogodnień - a te gadżety kempingowe sprawiają, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek! Od przenośnych głośników dla miłośników muzyki, solarnych toreb prysznicowych dla obozowiczów bez dostępu do ciepłej wody i ładowalnych latarni do nocnych eksploracji - istnieje wiele dostępnych gadżetów, które mogą sprawić, że Twoja następna podróż będzie jeszcze lepsza! Jeśli więc szukasz sposobów na ulepszenie swoich doświadczeń na świeżym powietrzu tego lata, rozważ zainwestowanie w jeden (lub więcej!).